00 359 2 857 0119

понеделник-петък 9:00-16:30ч

Евгени Тролиев – вицешампион по тенис на маса

На 17. и 18. декември 2016 г. се проведе VI републикански турнир по тенис на маса “Млади звезди”.

ЧОУ “Света София”, съвместно със спортен клуб “Мегаспин”, зае III място в отборното класиране в това престижно състезание.

С много хъс, майсторство и спортен дух Евгени Тролиев от V клас стана вицешампион на турнира в индивидуалното класиране.

За чудесното представяне на нашия състезател своята роля изигра и спортният лагер в Пловдив, организиран от Българската федерация по тенис на маса. Там изявени специалисти, сред които и треньор от Франция, обучаваха децата в теоретически и практически занимания.

Със своите способности, борбеност и спортсменство Евгени се превърна в истинска звезда на турнира и качествата му привлякоха вниманието на треньори от различни спортни клубове.

Гордеем се с постиженията на Евгени, поздравяваме го и му желаем успех!