00 359 2 857 0119

понеделник-петък 9:00-16:30ч

Бронз на бадминтон

2 бронзови медала спечели ЧОУ “Света София” на 11-ия ученически турнир по бадминтон “Златното перце” за купа “София”, който се проведе на 22.10.2016 г. в зала “Европа”.

Под треньорското ръководство на г-н Александър Паунов Борис Анастасов от IVб клас и Константин Тончев от Vб клас заеха третите места в своите възрастови групи, състезавайки се с над 200 деца от първи до седми клас.

Двама от състезателите ни стигнаха до полуфиналите, а трима – до четвъртфиналите на турнира.

На спортното събитие присъстваха министърът на младежта и спорта Красен Кралев, който награди победителите във възрастова група 1 – 4 клас, и Линда Зечири – девета в дисциплината на Олимпийските игри в Рио.