+ 359 2 857 0119
понеделник-петък 9:00-16:30ч

🏆Успехите ни в математиката🏆

Изключително силно представяне на учениците ни на проведените математически състезания през тази учебна година. Радостни сме да споделим постигнатото в първите три състезания, в които сили премериха децата от втори до седми клас:

От предизвикателното и хитро математическо състезание „Хитър Петър“, организирано от СМБ – секция Габрово, с награди се окичиха:

🥇Златен медал – Максим Иванов – 4 клас

🥈Сребърни медали – Виктор Фингаров – 2 клас и Кристиян Георгиев – 3 клас

🎫Дипломи за пето място в групата си – Тома Маринов – 2 клас и Калоян Толев – 4 клас

🎟Диплом за шесто място – Любомир Чолаков – 4 клас

От МТ „Черноризец Храбър“, който по традиция се провежда в деня на народните будители, учениците си завоюваха 3 златни, 2 сребърни, 7 бронзови медала и 24 грамоти за отлично представяне.

🥇За златото се пребориха:

🥇Мартин Димитров – 2 клас

🥇Мартин Мишев – 3 клас

🥇Максим Иванов – 4 клас

🥈Среброто взеха:

🥈Елина Стойчева – 2 клас

🥈Георги Златев – 3 клас

🥉С бронз се окичиха:

🥉Максим Янков, Ема Атанасова, Виктор Фингаров, Андрей Хаджиев – 2 клас

🥉Антони Билев, Калина Енева – 4 клас.

От тазгодишния Софийски математически турнир възпитаниците ни спечелиха: 6 златни, 13 сребърни и 22 бронзови медала и 26 грамоти за отлично представяне.

🥇Златото грабнаха:

🥇Виктор Фингаров, Андрей Хаджиев, Емил Вълков, Ема Атанасова, Емил Колев, Кристина Бръчкова – 2 клас

🥈Сребърните медали са за:

🥈Максим Янков, Анелия Георгиева, Симеон Митров – 2 клас

🥈Сияна Илиева, Александър Райчев, Максим Стефановски, Мартин Манолов – 3 клас

🥈Светлана Чолакова, Калоян Толев, Емил Филев, Юлияна Димитрова – 4 клас

🥈Габриела Михова, Даниел Денчев – 6 клас

🥈Марина Танкишева – 7 клас

🥉Бронзовите медали спечелиха:

🥉Боян Димов, Калина Венкова, Александър Трайков, Филип Панков, Александър Игнатовски, Йоан Илиев, Мартин Димитров, Калоян Стойчев – 2 клас

🥉Боряна Мерджанова, Филип Кьосев, Теодор Стефанов, Ваня Стойкова, Георги Галчев, Дафина-София Лазарова – 3 клас

🥉Борис Атанасов, Даниел Колев – 4 клас

🥉Дарис Алексиева, Александър Георгиев – 5 клас

🥉Даниел Трифонов, Мартин Пенев, Сирма Недялкова, Крум Тошев – 6 клас

Гордеем се с успехите на всички наши възпитаници и благодарим за отдадеността на техните учители!

Браво, деца! Смело напред към покоряване на нови върхове!

ЗАЩО ГО ПРАВИМ ?

Събрани сме от общата цел – развитието и успеха на нашите деца и вярваме, че по този начин спомагаме и за просперитета на обществото и страната ни.

СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС

Телефон
00359 2 8570119
9:00 - 16:30ч, Понеделник-Петък
Политика За Защита На Лични Данни
Лични Данни
Copyright © 2024 - Ч.О.У. Света София - Всички права запазени
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram